Kilka słów o naprawianiu silników

Czy wiesz, że konserwacja i naprawa silników, to o wiele więcej niż tylko wymiana oleju? Możesz być spokojny, gdy przyprowadzisz swój pojazd do naszego warsztatu w celu wymiany oleju, ponieważ przeprowadzamy pełną kontrolę, ostrzegając Cię o wszelkich obawach dotyczących bezpieczeństwa lub wyciekach, które naszym zdaniem mogą spowodować kosztowne naprawy, jeśli dopuści się ich pogorszenia. Utrzymywanie odpowiedniej konserwacji silnika samochodu pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze teraz i później. Dlatego tak ważne jest, aby upewnić się, że silnik nigdy się nie przegrzewa z powodu wycieku płynu chłodzącego, wadliwej chłodnicy lub przepalenia węża chłodnicy. Za każdym razem, gdy Twój pojazd zgłasza się do serwisu, nasi wyszkoleni mechanicy szukają możliwych usterek, aby uniknąć nieoczekiwanej sytuacji awaryjnej, którą może spowodować przegrzanie silnika.

Na co zwracamy uwagę?

Naszą filozofią jest edukacja każdego z naszych klientów w zakresie właściwej pielęgnacji i zdrowej konserwacji, aby uniknąć kosztownych napraw lub wymiany silnika. Pomogliśmy wielu klientom cieszyć się bezpiecznym i niezawodnym pojazdem, bez notorycznych napraw silnika, po prostu przywiązując uwagę do optymalizacji silnika, wymiany oleju, łańcucha rozrządu oraz pompy wodnej.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

W firmie nowymotor.pl są kompetentny, profesjonalny zespół mechaników z certyfikatem, który zajmuje się wszystkimi potrzebami jak naprawa silników lub ich wymiana. Bez względu na markę lub model Twojego pojazdu, nasi eksperci od silników dysponują umiejętnościami, doświadczeniem oraz najnowocześniejszym sprzętem, aby prawidłowo zdiagnozować, serwisować i naprawiać silnik na czas i w ramach budżetu.