Czy staniki do karmienia to dobra inwestycja?

Przeglądasz listę rzeczy do kupienia zanim Twoje dziecko przyjdzie na świat. Pozostaje jednak jedno pytanie: czego będziesz potrzebować, aby dobrze przygotować się na swoje zmieniające się ciało? Chociaż kuszące może być wykorzystanie tego, co już masz, dobrze zaprojektowane staniki do karmienia to dużo lepszy pomysł. Taki biustonosz jest świetny, bo współpracuje z Twoim ciałem, a nie działa przeciw niemu, co pomoże Ci cieszyć się dzieckiem jeszcze bardziej.

 

Dlaczego warto inwestować w biustonosze do karmienia?

Przede wszystkim – ułatwiają pielęgnację. Z racji tego, że większość zwykłych biustonoszy jest dość dobrze skonstruowana, możesz nie być w stanie doprowadzić dziecka do piersi bez zdjęcia stanika. Biustonosze do karmienia mają miseczki, które można złożyć lub odciągnąć na bok, aby uzyskać szybki dostęp (często jedną ręką dostęp). W ten sposób możesz dyskretnie karmić swoje maleństwo w dowolnym miejscu.

 

Staniki do karmienia – komfort i dopasowanie

Materiały stosowane w tradycyjnych biustonoszach mogą być niewygodne dla młodych mam. Rodzaj gumki zastosowanej w projekcie może powodować swędzące, czerwone obszary, a koronka lub 100% nylonowa tkanina mogą podrażniać już bolące sutki. Wąskie paski mogą nie zapewniać wystarczającego wsparcia, a fiszbiny mogą wbijać się w obrzmiałe piersi. Natomiast wiele marek produkujących biustonoszy dla kobiet w ciąży używa materiałów takich jak bambus i bawełna, które pozwalają skórze oddychać. Ponadto biustonosze do karmienia często mają szerokie ramiączka, które zapewniają wygodniejsze wsparcie i zmniejszają lub eliminują ból pleców, szyi i ramion.

Sprawdź na brarevolution.com