Jakie brać nagrzewnice?

Nasza firma oferuje długoterminowy lub krótkoterminowy wynajem nagrzewnic. Możesz na nas polegać, jeżeli pragniesz ogrzać swoje miejsce pracy lub jakiekolwiek inne pomieszczenie.

Kilka słów o przenośnych nagrzewnicach

Nasze przenośne nagrzewnice powietrza wytwarzają ciepłe strumienie powietrza, które następnie zostają rozprowadzane przez węże, kratki i komory lub kanały powietrzne. Gwarantujemy szybką reakcję sezonową. Wszystkie nagrzewnice wykorzystują ogrzewanie pośrednie z zamkniętym systemem grzewczym oddzielającym dopływ świeżego powietrza. Istnieje możliwość wynajęcia nagrzewnicy powietrza o mocy w granicach od 70 do 350 kW. Przeznaczone są do montażu poza ogrzewanym obszarem. Posiadają sterowanie termostatyczne, z łatwym w obsłudze panelem sterowania.

Standardowa konstrukcja?

Wszystkie nasze ogrzewacze mają standardową konstrukcję, aby montaż, demontaż, instalacja i konserwacja były szybkie oraz łatwe. Można je łatwo transportować wózkiem widłowym lub dźwigiem. Oczywiście są dostarczane wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami i osprzętem – takimi jak kable elektryczne, węże wodne, zbiorniki paliwa i urządzenia wydechowe. U wypożyczalni znajdziecie więcej informacji o nagrzewnicach.

Do Twoich potrzeb?

Żaden projekt nie jest taki sam, więc jeśli standardowy system nie jest wystarczający, dostosujemy go do Twoich potrzeb. Nasza firma jest właściwym partnerem i dostawcą nawet jeżeli potrzebujesz niestandardowe zadania, nasz zespół doświadczonych pracowników z pewnością Ci pomoże. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszymi fachowcami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie trapiące Cię pytania.